Co o nás říkají klienti?

Za svou prací si stojíme. A stojí za ní i celá řada nadšených klientů.

Reference vybraných klientů

Chtěla bych poděkovat Petru Sýkorovi a jeho týmu za profesionální práci při prodeji bytu v Čakovicích. Od dobře zpracovaného odhadu prodejní ceny až po vyřízení registrace kupních smluv na katastru. Byli vždy ochotní a vstřícní řešit všechny komplikace, které s prodejem staršího bytu nastaly.

Renata Vostarková, klient ERA reality

Doporučuji tým p. Sýkory z důvodu příjemného a profesionálního přístupu při prodeji pozemků ve Středočeském kraji a bytu v Praze 8

Miroslav Černý, klient ERA reality

Rada bych Vam podekovala za Vase dosavadni sluzby, za neuveritelnou profesionalitu, se kterou jste zvladla obtizne jednani se slecnou (.......) a predevsim pak za reseni, ktere jste s pane reditelem Sykorou nalezli pro moznost dalsi spoluprace. Moc si toho s manzelem vazime a cenime. Za svou dlouholetou praci v pozicich top manazerky tech nejvetsich nadnarodnich holdingu v CR jsem potkala jen velice malo lidi (pokud nejake), se kterymi bylo mozno budovat korektni vztahy, zalozene na presnych pravidlech a pritom oboustranne neztracet lidskost.

MUDr. Zuzana Jiránková, DiS, klientka ERA Alter Ego

Hezký den, pane Sýkora, v minulém týdnu jsme obdrželi smluvní částku za prodej nemovitosti v Králově Dvoře u Berouna, který zajišťovala Vaše realitní kancelář. Chci Vám alespoň touto cestou poděkovat za realizaci celé akce. Veškeré činnosti spojené s nabídkou i následným prodejem byly z Vaší strany perfektně připraveny, probíhaly přesně podle stanoveného plánu a za dokonalé komunikace, jak mailem, tak telefonicky. Uvědomuji si pracnost takového postupu a Vás přístup hodnotím jako vynikající. Chci Vám poděkovat za průběžné vysvětlení mých dotazů, obav i připomínek, které jsou asi u každého prodávajícího či kupujícího běžné. Podstatný je však lidský přístup při řešení problémů, výběru té druhé strany a běžné korespondence. Málokdy se dnes v naší uspěchané době setkávám s lidmi, provádějícími svou práci s takovým ohledem a péčí, jako Vy. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší další práci a zůstávám s pozdravem

Petr Beer, Králův Dvůr

Vážený pane Sýkoro, ráda bych Vám poděkovala za spolupráci s Vaší realitní kanceláří. Od svého známého jsme dostali kontakt na makléřku p. Ing. Hegerovou, který měl s ní velice dobré zkušenosti. S její pomocí se nám podařilo pronajmout velmi rychle, asi za týden, družstevní byt v Praze – Záběhlicích, obstarala nám slušnou rodinu, s kterou nemáme žádné problémy a pronájem je na 5 let. Doporučili jsme ji proto i našim rodičům, kteří potřebovali prodat družstevní byt v Praze 4 – Modřanech. Moc děkujeme. Přejeme Vám hodně takových spokojených klientů, jako jsme byli my.

Klára Popelková, Tuklany, klientka ERA reality

Vynikající práce pana Sýkory při prodeji bytu 1+kk v Nuslích. Bydlím a pracuji na Frýdecko Místecku a tak pomoc makléře se znalostí místní situace byla k nezaplacení. Proto jsem mu svěřil i prodej dalších nemovitostí a dále tým pana Sýkory doporučuji.

Ivan Gajda, klient ERA reality

Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální a vstřícný přístup při zprostředkování prodeje bytu. Vaši realitní kancelář hodnotíme jako důvěryhodnou a rádi doporučíme.

Jana a Petr N., Praha, klienti ERA reality

Přes portál fermakleri.cz jsem se seznámila s panem Sýkorou a jeho týmem RK Alter Ego. Prodej zemědělských pozemků v Hostavicích proběhl rychle a korektně za vyšší cenu, než jsme s manželem očekávali.

J. Knoblochová, Praha

Děkuji týmu RK Alter Ego za výbornou a bezpečnou spolupráci při prodeji mých zemědělských pozemků v Chlístově/ okr. Náchod. Vše proběhlo korektně a jednání bylo na vysoké úrovni.

Z. Langrová, Hořičky v Podkrkonoší

STÁHNĚTE SI KNIHU A VYDĚLEJTE STOVKY TISÍC!

10 RAD PRO PRODEJ NEMOVITOSTI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

Uvažujete o prodeji nemovitosti vlastními silami? I s tím vám pomůžu. Zcela zdarma jsem pro vás připravil e-book s 10 praktickými radami, se kterými svůj byt i dům prodáte rychle a výhodně!