Výběr realizovaných zakázek

Máme za sebou prodej několika stovek nemovitostí. Rychle a výhodně prodáme či pronajmeme i tu vaši!

Co o spolupráci se námi říkají klienti?

Rada bych Vam podekovala za Vase dosavadni sluzby, za neuveritelnou profesionalitu, se kterou jste zvladla obtizne jednani se slecnou (.......) a predevsim pak za reseni, ktere jste s pane reditelem Sykorou nalezli pro moznost dalsi spoluprace. Moc si toho s manzelem vazime a cenime. Za svou dlouholetou praci v pozicich top manazerky tech nejvetsich nadnarodnich holdingu v CR jsem potkala jen velice malo lidi (pokud nejake), se kterymi bylo mozno budovat korektni vztahy, zalozene na presnych pravidlech a pritom oboustranne neztracet lidskost.

MUDr. Zuzana Jiránková, DiSklient Alter Ego spol. s r.o.

Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální a vstřícný přístup při zprostředkování prodeje bytu. Vaši realitní kancelář hodnotíme jako důvěryhodnou a rádi doporučíme.

Jana a Petr N., Prahaklienti ERA reality

Vynikající práce paní Linhartové při prodeji bytu 1+kk v Nuslích. Bydlím a pracuji na Frýdecko Místecku a tak pomoc makléřky se znalostí místní situace byla k nezaplacení. Proto jsem ji svěřil i prodej dalších nemovitostí a dále tým pana Sýkory doporučuji

Ivan Gajdaklient ERA reality

ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Stanovení správné prodejní ceny nemovitosti je zásadním krokem k úspěšnému prodeji. Máte zájem o detailní odhad bez závazků a jakýchkoli poplatků? Napište nám!