Ing. Petr Sýkora

Zakladatel realitní společnosti Altere Ego spol. s r.o., partner projektu fermakleri.cz.

 

 

 

 

 

Ing. Dagmar Vogtová, MBA

V realitní kanceláři ERA Alter Ego se starám především o administrativní záležitosti a komunikaci s našimi zákazníky. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se možného prodeje, koupě, či pronájmu Vaší nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat.

 

Ing. Filip Sýkora

V RK Alter Ego jsem 5 let pracoval jako realitní makléř a nyní  mám na starosti zejména kontakt s klíčovými zákazníky a akviziční činnost. Zároveň jsem prokuristou společnosti. 

 

Ing. Petr Sýkora

Jednatel společnosti Alter Ego spol. s r.o., manažer projektu vykuprychle.cz

 

 

 

 

Ing. Jarmila Hegerová

V realitní kanceláři se starám o klíčové zákazníky. Kromě klasického poradenství při prodeji a pronájmu se zabývám rovněž vybíráním vhodných investičních příležitostí pro VIP klientelu. Moje motto zní: "Klient na celý život."

Najdeme nového kupce pro váš domov

Prodáme vaši nemovitost rychle za co nejvyšší cenu. Stanovíme prodejní cenu, připravíme nemovitost na prodej, vypracujeme podrobný marketingový plán a ten následně budeme realizovat.

 

Sliby pro nás nejsou prázdné fráze

Profese realitního makléře je životním stylem, rovné jednání s klienty naší prioritou. Své práci podřizujeme vše – a za zájmy svých zákazníků neváháme bojovat.

Dobře víme, že prodej nemovitosti je závažný životní krok. K profesionálnímu jednání se zavazujeme ústně i písemně. Náš cíl? Naplnit peněženky klientů, uspokojit jejich potřeby a učinit je šťastnými.

0 let
praxe
0%
úspěšnost prodeje
0+
prodaných nemovitostí
0+
spokojených klientů

Nezávazná konzultace zcela zdarma

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Probereme vaše záměry, zmírním vaše obavy. Přesvědčíme vás, že jsme pro prodej vaší nemovitosti ti praví profesionálové!