Ing. Petr Sýkora
Exkluzivní partner ERA reality, člen Asociace realitních kanceláří. Kromě obchodování na realitním trhu se věnuji řízení společnosti a vedení makléřů, z nichž mnozí již dosáhli milionových obratů a prodali desítky nemovitostí. Moje práce začíná tam, kde ostatní na úkoly a výzvy  rezignují.

 

Ing. Dagmar Vogtová

V realitní kanceláři ERA Alter Ego se starám především o administrativní záležitosti a komunikaci s našimi zákazníky. Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se možného prodeje, koupě, či pronájmu Vaší nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat.

 

Ing. Filip Sýkora

v RK Alter Ego jsem 5 let pracoval jako realitní makléř a nyní  mám na starosti zejména kontakt s klíčovými zákazníky a akviziční činnost. Zároveň jsem prokuristou společnosti. 

 

Najdeme nového kupce pro váš domov

Prodáme vaši nemovitost rychle za co nejvyšší cenu. Stanovíme prodejní cenu, připravíme nemovitost na prodej, vypracujeme podrobný marketingový plán a ten následně budeme realizovat.

 

Sliby pro nás nejsou prázdné fráze

Profese realitního makléře je životním stylem, rovné jednání s klienty naší prioritou. Své práci podřizujeme vše – a za zájmy svých zákazníků neváháme bojovat.

Dobře víme, že prodej nemovitosti je závažný životní krok. K profesionálnímu jednání se zavazujeme ústně i písemně. Náš cíl? Naplnit peněženky klientů, uspokojit jejich potřeby a učinit je šťastnými.

0 let
praxe
0%
úspěšnost prodeje
0+
prodaných nemovitostí
0+
spokojených klientů

Nezávazná konzultace zcela zdarma

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Probereme vaše záměry, zmírním vaše obavy. Přesvědčíme vás, že jsme pro prodej vaší nemovitosti ti praví profesionálové!