Co o nás říkají klienti?

Za svou prací si stojíme. A stojí za ní i celá řada nadšených klientů.

Reference vybraných klientů

Chtěla bych poděkovat paní Šárce Linhartové za profesionální práci při prodeji bytu v Čakovicích. Od dobře zpracovaného odhadu prodejní ceny až po vyřízení registrace kupních smluv na katastru byla vždy ochotná a připravená řešit všechny komplikace, které s prodejem staršího bytu nastaly.

Renata Vostarková, klient ERA reality

Doporučuji tým p. Sýkory z důvodu příjemného a profesionálního přístupu při prodeji pozemků ve Středočeském kraji a bytu v Praze 8

Miroslav Černý, klient ERA reality

Rada bych Vam podekovala za Vase dosavadni sluzby, za neuveritelnou profesionalitu, se kterou jste zvladla obtizne jednani se slecnou (.......) a predevsim pak za reseni, ktere jste s pane reditelem Sykorou nalezli pro moznost dalsi spoluprace. Moc si toho s manzelem vazime a cenime. Za svou dlouholetou praci v pozicich top manazerky tech nejvetsich nadnarodnich holdingu v CR jsem potkala jen velice malo lidi (pokud nejake), se kterymi bylo mozno budovat korektni vztahy, zalozene na presnych pravidlech a pritom oboustranne neztracet lidskost.

MUDr. Zuzana Jiránková, DiS, klientka ERA Alter Ego

Vážený pane Sýkoro, ráda bych Vám poděkovala za spolupráci s Vaší realitní kanceláří. Od svého známého jsme dostali kontakt na makléřku p. Ing. Hegerovou, který měl s ní velice dobré zkušenosti. S její pomocí se nám podařilo pronajmout velmi rychle, asi za týden, družstevní byt v Praze – Záběhlicích, obstarala nám slušnou rodinu, s kterou nemáme žádné problémy a pronájem je na 5 let. Doporučili jsme ji proto i našim rodičům, kteří potřebovali prodat družstevní byt v Praze 4 – Modřanech. Moc děkujeme. Přejeme Vám hodně takových spokojených klientů, jako jsme byli my.

Klára Popelková, Tuklany, klientka ERA reality

Vynikající práce paní Linhartové při prodeji bytu 1+kk v Nuslích. Bydlím a pracuji na Frýdecko Místecku a tak pomoc makléřky se znalostí místní situace byla k nezaplacení. Proto jsem ji svěřil i prodej dalších nemovitostí a dále tým pana Sýkory doporučuji

Ivan Gajda, klient ERA reality

Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální a vstřícný přístup při zprostředkování prodeje bytu. Vaši realitní kancelář hodnotíme jako důvěryhodnou a rádi doporučíme.

Jana a Petr N., Praha, klienti ERA reality

STÁHNĚTE SI KNIHU A VYDĚLEJTE STOVKY TISÍC!

10 RAD PRO PRODEJ NEMOVITOSTI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

Uvažujete o prodeji nemovitosti vlastními silami? I s tím vám pomůžu. Zcela zdarma jsem pro vás připravil e-book s 10 praktickými radami, se kterými svůj byt i dům prodáte rychle a výhodně!